رویای بهترین سفر خود را با پرشین تور تجربه کنید !!!

تور ویژه گرجســـتان

گرجستان کشوری زیبا و پر از جاذبه های رنگارنگ است که درست در مرز بین اروپا و آسیا قرار دارد و جزو کشورهای اروپایی محـــــسوب می گردد.

این کشور دارای امکانات دیدنی و تاریخی و جاذبه های گردشـــگری بی نظیری می باشد.

تفلیس 

بعنوان پایتخت این کشور و باتومی به عنوان شهر زیبای ساحلی آن ، از جمله شهرهای توریستی می باشند که سالانه مسافران زیادی را از سراسر دنیا از جمله ایران، در خود جای می دهند.

آژانس مسافرتی پرشین تور با بهره گیری از تجربیات خود در این زمینه مفتخر به ارائه این تور با بیشترین رضایتمندی مشتری می باشد .

تور ویژه گرجستان
طبیعت گرجستان

جاذبه های گردشگری گرجستان

با تور تفلیس شما به پایتخت گرجستان و بزرگترین شهر این کشور سفر می کنید . 

این کشور که مساحتی تقریبا به اندازه هفتصد هزار مترمربع دارد ، تابستان های نسبتا گرم و زمستان های خیلی سرد دارد .

اگرچه اکثر روزهای سال در این کشور بارانی است ، این در حالی است که باران های موسمی و غیر موسمی تقریبا همه روزه بر سر جمعیت دو میلیونی این شهر و توریست های بی شمار نازل می شود .

 شهر جاذبه ها

این کشـــــــــــــــور ، کشور همزیستی ها است ، تفلیس شهر مسافرها و گردشگران ، شهر تنوع نژاد ها و ادیان می باشد .

طبق آمار صد نوع نژاد مختلف با مذاهب گوناگون در این شهر با یکدیگر زندگی می کنند و مردمان این شهر فاقد تعصبات دینی و مذهبی هستند .

مادرگرجستان (کارتلیس ددا)

کارتلیس ددا بر روی تپه سولولاکی در تفلیس بنا شده است، مادر گرجستان به دلیل بزرگی و جذابیتش توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است. 

این مجسمه ی عظیم الجثه قدمت تاریخی داشته و از داخل شهر هم مشخص است و از دور نیز می توان بزرگی آن را فهمید، که یکی از بهترین جاهای دیدنی گرجستان تلقی می شود.

 

مادر گرجستان
پل صلح

پل صلح

پل صلح، پلی است که قسمت مدرن و قدیمی گرجستان را به هم متصل کرده است.هنگامی که بر روی این بایستید از یک سو مجسمه مادر و از سوی دیگر کلیسای ناریکالا را مشاهده می کنید. قدم زدن در شب با نور و نمای زیبایش گردشگران بسیاری را جذب می کند. در سفر به گرجستان از یکی مکان دیدنی بازدید کنید .

علی و نینو

علی و نینو ، افسانه عشقی گرجستان

این تندیس مشهور در شهر باتومی گرجستان واقع شده است، این مجسمه براساس افسانه ایی عاشقانه ساخته شده است و تداعی کننده عشق رومئو و ژولیت بوده است.
این مجسمه زیبا در طول ساعات شبانه روز حرکت همیشگی دارد و به همه جهات می چرخد. و از مکان های توریستی و دیدنی گرجستان تلقی می شود.

پارک آبی جینو پارادایس

پارک آبی جینو پارادایس

جینو پارادایس یکی دیگر از جاذبه های گردشگری تفلیس است که طرفداران مخصوص خود را داشته،
این پارک آبی مرکز اسپا، ماساژو فود کورت است و از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب باز است.

شایتلی

قلعه های قرون وسطی ، شایتلی خوسورتی

روستایی به سبک قرون وسطی که در محاصره کوه های سرسبز گرجستان قرار دارد.
در این روستا سنت های قدیمی غیر مسیحی با باورهای مسیحیت ترکیب شده و آیین های جالبی را بوجود آورده.
تنوع مناظر فوق العاده در این روستا هر گردشگری را حیرت زده می کند.این روستا در ۱۴۰ کیلومتری تفلیس قرار دارد و بعلت زمستان های سخت و مسدود بودن جاده در ماه های مه تا اکتبر دسترسی دارد.